Najlepsze kredyty na rynku według oprocentowania.

Kredyty gotówkowe można sprawdzić bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu. Specjalne rankingi umożliwiają nam porównanie ze sobą kilku ofert i wybranie tej najlepszej. Patrząc na najlepsze kredyty gotówkowe na kwotę 20 tysięcy złotych spłacanych w 48 równych rat, według najmniejszego oprocentowania, najlepszą ofertą okazał się tani kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku. Miejsce drugie zajął prostoliczony kredyt gotówkowy oferowany przez Bank Credit Agricole, zaś trzecie miejsce zajął db kredyt gotówkowy w Deutsche Banku. Sprawdźmy dokładniej każdy z nich.

Tani kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku.

Do skorzystabia z oferty taniego kredytu gotówkowego z kontem w Eurobanku, jak łatwo się domyślić konieczne jest założenie rachunku w tymże banku. W ramach oferty można liczyć na oprocentowanie nominalne kredytu w wysokości 5% i prowizję za jego udzielenie w wysokości 12,3%. Można tutaj pożyczyć od 500 złotych do maksymalnie 120 tysięcy złotych. Kredyt można spłacać w ratach z maksymalnym okresem kredytowania 48 miesięcy. RRSO utrzymuje się tutaj na poziomie 11,61%. Od naszej kwoty 20 tysięcy złotych bank wyliczy nam 48 równych rat po 517,24 złote. Odsetki jakie spłacimy od tego kredytu wyniosą 2368 złotych. W przypadku tego zadłużenia może być ono przeznaczone na dowolny cel. Z usługi można skorzystać mając rachunek osobisty w Eurobanku, ale taki który będzie co miesiąc zasilany poprzez wynagrodzenie lub świadczenia emerytalno-rentowe. Eurobank daje możliwość kredytobiorcom skorzystania z tak zwanych wakacji kredytowych.

Prostoliczony kredyt gotówkowy w Credit Agricole.

Prostoliczony kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole jest to kredyt na dowolny cel. Bank umożliwia nam wzięcie kredytu maksymalnie na kwotę równą 150 000 złotych. Nasze zobowiązanie można rozłożyć maksymalnie na 72 miesiące w równych ratach. W ramach oferty dostępna jest pewna promocja w ramach której możliwe jest otrzymanie zwrotu aż 3,00% miesięcznej raty. Warunkiem jest posiadanie w banku rachunku osobistego. Zadłużenie ma oprocentowanie nominalne w wysokości do 10% i prowizję za udzielenie kredytu w wysokości 12,50%. Jeżeli Kredytobiorca dysponuje kontem osobistym na który przynajmniej od 6 miesięcy wpływa wynagrodzenie Credit Agricole nie wymaga od takiej osoby  zaświadczenia o zarobkach. W przypadku naszego kredytu na kwotę 20 tysięcy złotych na okres kredytowania wynoszący 48 miesięcy RRSO będzie się utrzymywać na poziomie 13,47%. Każda z rat jaką będziemy wpłacać do banku będzie po 533,59 złotych. Tym samym spłacimy odsetki rzędu 3113 złotych.

DB kredyt gotówkowy w Deutsche Banku.

W ramach db kredytu gotówkowego można pożyczyć maksymalnie aż 200 000 złotych. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Okres kredytowania zadłużenia może wynosić nawet 120 miesięcy w równych ratach. Oprocentowanie nominalne db Kredytu Gotówkowego wynosi do 10,00% w skali roku, natomiast wysokość prowizji za udzielenie nam kredytu to średnio 7,50%. Decyzja kredytowa jest bardzo szybka i co ważne można konsolidować kredyt z innymi zobowiązaniami. W przypadku naszego kredytu na 20 tysięcy złotych, który chcemy spłacić w 48 równych ratach, Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania będzie miała wartość 12,85%. Nie jest to bardzo wygórowana wysokość RRSO. Na tej podstawie bank wyliczy nam raty miesięczne po 528,19 złotych. Da nam to całkowity koszt kredytu w wysokości 5352,99 złotych, z czego odsetki będą stanowiły kwotę 3253 złotych. Jest to oferta godna uwagi.