Bank Pekao SA.

Bank Pekao SA ma w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji kredytów gotówkowych. Decydując się na zobowiązanie w wysokości 50 000 złotych, kredyt będzie nas kosztował 32512 złotych. Raty jakie będziemy co miesiąc wpłacać do banku będą po 1146 złotych. Kwota kredytu jaką udostępnia Bank Pekao to kwoty od 1000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania jaki jest dostępny w ramach tej oferty wynosi od 12 miesięcy do 84 miesięcy. Długi minimalny okres kredytowania sprawia, że wielu klientów, którzy chcą pożyczyć niewielkie pieniądze z tej oferty rezygnują. Oprocentowanie nominalne kredytu gotówkowego w Banku Pekao wynosi od 9% do 10% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu jaką pobiera bank wynosi od 4% do 6% kwoty pożyczki. Opłata przygotowawcza w Banku Pekao nie jest pobierana. Bank przeważnie do skorzystania z oferty wymaga wykupienia ubezpieczenia na życie, na wypadek straty pracy, czy też na wypadek inwalidztwa. Rachunek jaki potrzebny jest do spłaty kredytu jest darmowy, a prowizja za wcześniejszą spłatę zobowiązania wynosi 2,5%, ale nie mniej niż 50 złotych. Każda zmiana harmonogramu spłat wiąże się z opłatą 25 złotych. Prolongata kredytu również jest płatna i wynosi od 1,5% do 2,5%, ale nie mniej niż 100 złotych. Za każdy monit przyjdzie nam zapłacić w banku 25 złotych, szczegóły tej oferty znajdziesz na splatka.pl.

Dokumenty jakie wymaga Bank Pekao SA do wzięcia kredytu gotówkowego.

Do wzięcia kredytu gotówkowego w Banku Pekao SA będą nam potrzebne pewne dokumenty. Pierwszym z nich jest przedstawienie źródła dochodów kredytobiorcy. Bank akceptuje kilka takich źródeł. Są nimi umowy o pracę na czas określony i nie określony, renty i emerytury, dochody jakie kredytobiorca osiąga z prowadzenia własnego gospodarstwa rolnego, dochody z zagranicy, jak również dochody z umów zlecenie. Do skorzystania z kredytu gotówkowego będzie nam również potrzebna zgoda współmałżonka. Jak widać ilość dokumentów jakie potrzebne są do zaciągnięcia tego zobowiązania nie jest bardzo duża. Bank akceptuje wiele źródeł dochodów co pozwala na skorzystanie z oferty osobom o różnym statucie materialnym.

Na pierwszy rzut oka propozycja kredytu gotówkowego w Banku Pekao wydaje się bardzo atrakcyjna pod względem finansowych. Wszystko za sprawą dobrej reklamy banku. Zarówno w reklamach jak i na stronie internetowej banku można znaleźć informacje, że jest to kredyt bez kosztów ubezpieczeniowych. To właśnie konieczność wykupienia ubezpieczenia zobowiązania sprawia, że pożyczka która wydaje się na pierwszy rzut oka tanią staje się o wiele droższa w rzeczywistości. Teoretycznie Bank Pekao nie wymaga ubezpieczenia, ale w praktyce bez niego ciężko jest taki kredyt otrzymać. Wysokość prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego w Banku Pekao przeważnie wynosi 6%, ale dając bankowi jakiś zastaw wysokość prowizji może być zmniejszona. Bank uważany jest da bank wiarygodny i bezpieczny, przez co tak wiele osób darzy ten bank zaufaniem. Ogromna grupa klientów nie ufa innym bankom i decyduje się na pożyczki i kredyty gotówkowe tylko w Banku Pekao, co sprawia, że bank może podnosić koszta kredytów, a i tak wiele osób z nich skorzysta. Najnormalniej w świecie bank wyrobił sobie na tyle dobrą markę na rynku, że nie szybko spadnie z wysokiego miejsca najlepszych banków jakie działają w Polsce. Jedną z zalet tej oferty jest możliwość skorzystania z karencji trzymiesięcznej, kiedy można nie spłacać, ani odsetek ani też kapitału. Zwiększa to jednak koszt całkowity kredytu, ale często taka karencja ratuje kredytobiorcy sytuację w jakiej się znalazł.